Вт
Благодійний концерт Армії подарунків. Музика — в обмін на теплі шкарпетки
Категория "Новости"
 

Оценить эту новость

Сергій Жадан та “Собаки у Космосі”, Morj, Місько Барбара та гурт “Вулиця Курзу” зіграють благодійний концерт “Армія подарунків”: 29 грудня о 19:00 в арт-клубі “Інді”

Харків'яни, котрі не встигли принести на волонтерські склади свої новорічні подарунки для українських бійців, зможуть зробити це 29 грудня на благодійному концерті “Армії подарунків” в арт-клубі “Інді” (Чернишевська, 15). Ці подарунки доїдуть до бійців в перші дні Нового року та на Різдво. Початок концерту — о 19:00.

Для щедрих і добрих серцем гратимуть харківські легенди: Сергій Жадан та “Собаки в космосі”, Morj, Місько Барбара та гурт “Вулиця Курзу”.

Вхідний квиток — подарунок солдату. “А краще — торба подарунків, — сміються організатори концерту. — Бо уявіть собі, половина взводу отримує подарунок, а половина ні. Треба постаратися і зробити так, щоб подарунки отримали всі наші бійці”.

Ініціатори акції нагадують: шкарпетки, шарфи, шапки, металічні кружки, термоси, фляги, механічні годинники, книжки, плейєри, термобілизна... — це завжди корисні подарунки. Вишиті браслети і медальйони, іконки, ляльки-мотанки, маленькі тканеві янголи, браслети з паракорду тощо прекрасно справляються з роллю оберегів. Шоколад, цукерки, козинаки, халва, аскорбінки — не просто додаток до подарунка, а й спогад про те, як пакують подарунки бабусі і мами: із чимось солодким. І, нарешті, листи, листівки, дитячі малюнки — чи не найважливіше з усього.

Перші подарунки 24-го грудня поїхали з волонтерами до Лисичанська. Там воюють і харків'яни, і хлопці з інших міст України. Наступна черга, понад тисяча подарунків, поїде у місто-оксюморон Щастя. Там теж впереміш і харків'яни, і ні. “Знаєте, жодного разу не задумались і не поділили на “наших” і “чиїхось”. Всі наші. Кожного хочеться захистити, кожного хочеться бодай чимось порадувати”, — говорить Іванна Скиба-Якубова, ініціатор акції “Армія подарунків”.

Дівчата зізнаються, що, підписуючи листівки, звертаються “брате мій”, “друже мій”. І вірять, що навесні хлопці неодмінно повернуться додому. А щоб їх підтримати, в'яжуть шалики, купують шкарпетки, роблять обереги, печуть печиво і пишуть листи.

“Моя подруга передавала ляльку-мотанку бійцеві з “Айдару”, — розказує Ярослава Бондарчук, пакуючи чергову ляльку разом зі шкарпетками, шоколадкою і листом (дівчата збирають пакунки за принципом “щось корисне, щось солодке, оберіг і лист або малюнок). — Я подумала: ну нащо йому якась мотанка? А він двзонить і каже: “це мені? правда? сама зробила? оберіг? мені ще ніхто не робив! я поклав у нагрудну кишеню, так можна?” — і я зрозуміла, що те видається несуттєвим тут, “на гражданкє”, має абсолютно інакшу цінність “там”.

Отже, “Армія подарунків” збирає своїх бійців на благодійний концерт: 29 січня, 19:00, арт-клуб “Інді” (Чернишевська, 15). Вхідний квиток — подарунок бійцям. А краще — торба;)

Все фотографии по теме: Благодійний концерт Армії подарунків. Музика — в обмін на теплі шкарпетки

Фото Благодійний концерт Армії подарунків. Музика — в обмін на теплі шкарпетки
Похожее: Новое:
Комментарии


НОЧНОЙ ХАРЬКОВ: клубы Харькова, афиша Харьков, новости Харькова, Харьков фото, кинотеатры Харькова, гостиницы Харькова, рестораны Харькова, кафе Харькова Используются технологии uCoz
Используются технологии uCoz