Пн
Відкритий лист харків'ян: Генеральному консулу РП Польща у Харкові
Категория "Новости"
 

Оценить эту новость

Високоповажний пане Консуле!

Ми хочемо висловити нашу незгоду з безглуздою і прикрою акцією, що відбулася біля стін Генерального консульства РП Польщі у Харкові 23 січня.

Переконані, що ви розумієте: думка, яку висловили представники організацій «Трудовая Харьковщина», «Союз советских офицеров» та «Русское вече», є виключно думкою цієї невеликої групи людей і в жодному разі не представляє настрої та позицію всього населення Харкова.

Поза тим, ми не можемо не відчувати глибокого сорому за те, що це відбулося саме у нашому місті. Тим паче — напередодні такої важливої для усіх нас заяви Польського Сейму, який пішов усупереч нерішучості офіційних інституцій ЄС та прийняв рішення запровадити персональні санкції стосовно діючого президента Януковича та його оточення.

Ми висловлюємо щиру подяку за всі дії польських політиків, дипломатів, журналістів і простих громадян, що протягом двох місяців протесту підтримують бажання українців позбутися влади, яка не просто не забезпечує реалізацію фундаментальних прав своїх громадян на свободу слова, інформацію і свободу мирних зібрань, а й, фактично, йде проти власного народу.

Зокрема, ми вдячні активістам польської “Солідарності” Збігневу Буяку та Збігневу Ромашевському, які були разом з нами під час Форуму Євромайданів у Харкові. Історичний досвід боротьби польских громадян за свої права не лише надихає нас, а й дає багато дієвих прикладів та вчить методам мирних протестів.

За роки присутності Генерального консульства Республіки Польща у Харкові наші стосунки зміцнилися та розвинулися у всіх сферах соціально-громадського сектора. Ми впевнені, що розвиток триватиме, і цей прикрий інцидент не вплине на дружні стосунки як між Українською та Польською державами, так і між їхніми громадянами.

З повагою —

1. Сергій Жадан, поет
2. Гамлет, художник
3. Світлана Олешко, режисер
4. Михайло Барбара, актор, музикант, перекладач
5. Павло Маков, художник
6. Владимир Осетинский, викладач гімназії "Очаг"
7. Юрій Сулима, громадський активіст
8. Марія Заіченко, арт-менеджер
9. Юрій Якубов, музикант
10. Іванна Скиба-Якубова, PR-менеджер
11. Євген Манко, музикант
12. Євген Томашко, музикант
13. Антон Сухоносенко, дизайнер
14. Ігор Зарудко, поет
15. Борис Захаров, директор Культурного центру "Indie"
16. Марина Захарова, музикант
17. Роман Мінін, художник
18. Катерина Кушнаренко, архітектор

Подставити підпис: http://www.ipetitions.com/petition/poland-ukraine
Также можете поширити інформацію у соц. мережах.

Все фотографии по теме: Відкритий лист харків'ян: Генеральному консулу РП Польща у Харкові

Фото Відкритий лист харків'ян: Генеральному консулу РП Польща у Харкові
Похожее: Новое:
Комментарии


НОЧНОЙ ХАРЬКОВ: клубы Харькова, афиша Харьков, новости Харькова, Харьков фото, кинотеатры Харькова, гостиницы Харькова, рестораны Харькова, кафе Харькова Используются технологии uCoz
Используются технологии uCoz