Вт
Велопробіг Київ — Полтава — Харків — Донецьк
Категория "Новости"
 

Оценить эту новость

Позавчора, 23 березня, з Києва стартував Велопробіг Єдності: Київ — Полтава — Харків — Донецьк.
До Харкова учасники велопробігу мають дістатися післязавтра, 27 березня.
Кожного дня планують долати близько 100 кілометрів.

Ідея акції — продемонструвати єдність країни і підтримати східні області, котрі зараз протистоять водночас закликам до сепаратизму — зсередини та військовій загрозі з боку Росії — ззовні.

Активісти на велосипедах із національною символікою стартували з Майдану Незалежності та вирушили в напрямку Полтави. Сильний зустрічний вітер трохи змінив хронометраж подорожі, та, попри повітряні перешкоди, в перший вечір велосипедисти дісталися до Яготина, де і заночували під вікдритим небом, у наметах. Другу ніч ночували в Лубнах.
Сьогодні, 25 березня, Велопробіг Єдності зустрічає Полтава.

В Харкові учасники Велопробігу Єдності будуть 27 березня.
До них приєднаються активісти харківського Веломайдану та всі небайдужі велосипедисти міста.
Харківський Веломайдан зустріне колону Велопробігу біля Пісочинського посту ДАЇ (наразі складно передбачити точний час, коли саме це відбудеться, оскільки все залежить від того, як Велопробіг долатиме дорогу від Полтави).

Далі колона планує приїхати до пам'ятника Шевченка, де традиційно збирається харківський Євромайдан.
Орієнтовний час прибуття колони — 17:30-18:30.
Організатори велопробігу уточнюють: безперечно, такий маршрут може подолати далеко не кожен, для цього потрібна і звичка до довгих велоподорожей, і готовність ночувати під весняним небом, та й просто кілька днів вільного часу. Поза тим, кожен може приєднатися до частини велопробігу хоча б у своєму місті — на таку частину маршруту, яку можете подолати фізично і на яку маєте час.

Далі велопробіг виїде на Донецьку трасу
Ініціатор Велопробігу — відомий веломандрівник-одинак Руслан Ма. Самотужки він долає на велосипеді десятки тисяч кілометрів по всьому світу. З нещодавнього — одиночні велоподорожі Пакистаном та Африкою. Для організації Велопробігу на підтримку єдності України Руслан перервав свою подорож Західною Африкою.

"У країни зараз складний період. Ми опинилися ледве не на межі відділення південного сходу України. Наші брати й сестри там знаходяться у скрутній ситуації і наша задача — показати, що ми не залишимо їх самих, що ми разом із ними, — пояснює Руслан ідею пробігу. — Ми повинні показати, що ситуація з Кримом, де укрїнці опинилися покинутими напризволяще, не повториться у Харкові, Донецьку, Луганську.
Чому велопробіг? Бо це простий і доступний спосіб об'єднати однодумців. Замість сидіти у мониторів і критикувати політиків ми можемо зробити щось самі, перш за все — підтримати наших побратимів на Сході України. І це найголовніше".

Сам Руслан постать непересічна. Багато років він займав високу менеджерську посаду в одній з найбільших українських корпорацій і був типовим "білим комірцем" а в якийсь момент вирішив — усе, досить! — сів на велосипед і "поїхав світом":)

Отже, в фінальному місті пробігу, в Донецьку, велосипедисти планують бути 29 березня. Фінішна точка — донецька площа Леніна.
Назад рушатимуть 30-го числа, потягом або автобусом.

Загальний кілометраж пробігу — 770 км.
Траса — ґрунт/асфальт: 0/100
Темп: середній, для досвідчених
Із собою радять брати, цитуємо, "патріотичний дух та все необхідне для автономного тижневого велопоходу".


Все фотографии по теме: Велопробіг Київ — Полтава — Харків — Донецьк

Фото Велопробіг Київ — Полтава — Харків — Донецьк
Похожее: Новое:
Комментарии


НОЧНОЙ ХАРЬКОВ: клубы Харькова, афиша Харьков, новости Харькова, Харьков фото, кинотеатры Харькова, гостиницы Харькова, рестораны Харькова, кафе Харькова Используются технологии uCoz
Используются технологии uCoz