Вс
ТРОЄ ЗІЛЛЯ — інтерактивний арт-фольк зі Львова
Категория "Новости"
 

Оценить эту новость

“Троє Зілля” — інтерактивний арт-фольк зі Львова:
15 грудня в арт-просторі “Дома”

Познайомитися з незвичайним форматом інтерактивного арт-фольку харків'яни зможуть 15 грудня у вільному просторі “Дома” на концерті львівського гурту “Троє Зілля”, який приїде до Харкова в рамках свого великого зимового туру. В турі — 9 українських міст, а також Люблін та Кишинів.
Початок концерту — 19:30.

Троє Зілля — це етнічні мотиви, джазові гармонії та різнобарвні ритми народів світу. Гурт створює нові аранжування до українських народних пісень та виконує їх із бандурою, клавішами, дарбукою, джембе, мелодикою та різними маленькими інструментами. Виник гурт менше року тому (у січні 2014 року), утім учасники тріо (Анастасія Войтюк, Ірина Лобанок, Станіслав Кирилов) вже не один рік грають у різних фольк-колективах і відомі завдяки іншому своєму проекту — "Cherry Band" (Львів). З “Троє Зіллям” же музиканти цього року вже встигли побувати на "Країні мрій" та багатьох мистецьких проектах у Польщі.

У жовтні-листопаді гурт взяв участь у двох великих акціях: записав серію українських пісень для підручника з української мови та відіграв 9 концертів у рамках акції «10 концертів FOR FREE» у Львові, яку самі ж музиканти і вигадали та організували. В низці подій були виступи для дітей, благодійні концерти зі збором коштів для українських бійців, спільний захід Flur & Folk і декілька клубних музичних вечорів.

Учасники гурту проводять музичні тренінги для дітей та дорослих, щоб познайомити їх із основами ритму та створити спільну інтуїтивну імпровізаційну (без нот) музику.

На концертах гурт грає та спілкується з публікою. Тому приносять глядача приносити з собою музичні інструменти (шейкери, дитячі ксилофони, трикутники - будь-що, що видає звуки). Обіцяють: у кого інструменту не буде — поділяться.

“Троє Зілля” у Харкові, 15 грудня, 19:30
Вільний простір ДОМА, вул. Чернишевського 63 Д
Вартість входу: 50 грн.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
Анастасія Войтюк, “Троє Зілля”
Юрій, вільний простір “Дома”: 063 255 06 70

У рамках туру гурт дасть концерти у таких містах:
6.12 – Люблін (Польща)
10.12 – Кривий Ріг
12.12 – Запоріжжя
13.12 – Дніпропетровськ
14.12 – Полтава
15.12 – Харків
16.12 – Київ
17.12 – Житомир
18.12 – Вінниця
19.12 – Одеса
20.12 – Кишинів (Молдова)

Все фотографии по теме: ТРОЄ ЗІЛЛЯ — інтерактивний арт-фольк зі Львова

Фото ТРОЄ ЗІЛЛЯ — інтерактивний арт-фольк зі Львова
Похожее: Новое:
Комментарии


НОЧНОЙ ХАРЬКОВ: клубы Харькова, афиша Харьков, новости Харькова, Харьков фото, кинотеатры Харькова, гостиницы Харькова, рестораны Харькова, кафе Харькова Используются технологии uCoz
Используются технологии uCoz