Вт
«Різдвяні янголи» злетяться до Літмузею
Категория "Анонсы выставок"
 

Оценить эту новость

Зустріти різдвяно-новорічні свята разом зі своїми янголами-охоронцями запрошує дітей та дорослих освітньо-розважальний центр Харківського літературного музею «Книга» (Фрунзе, 6).
Протягом усіх новорічно-різдвяних свят, з 4 грудня до 25 січня, від Уведення Марії до Храму до Тетяниного дня, гостей чекатимуть на пізнавально-святковій виставці «Різдвяні янголи».

Цікаві розмови про традиції святкування Різдва в Україні, різні історії про життя християнських святих; художні тексти, де головним героєм є янгол (янгол-охоронець, янгол-провісник, янгол‑помічник, янгол-учитель) — усе це розраховано на дітей від 4-х до 14-ти років, але й дорослим, які прийдуть разом із дітьми, теж буде не сумно.

Виставка, у назві якої вчувається дзеленчання святкових дзвоників, для багатьох відвідувачів стане гарним способом відсвяткувати свої іменини. А на святковий період їх припадає багато: Марічки і Тетяни, Андрії і Варвари, Катерини та Миколи, Ганни і Степани, Василі, Івани, Меланії та Анастасії — усіх іменинників чекатимуть з особливою радістю.

Організатори виставки пояснюють: присвячена вона буде «янголам-охоронцям» та тим святим, на чию честь називають дітей. Юним гостям розкажуть про історичний спадок їхніх імен: про життя святих, яких згадують у ці дні, їхніх реальних і вигаданих тезок — знаменитих українців та книжкових персонажів.

«День того чи іншого святого для його тезки називають “днем янгола”. Такі дні пов'язують людину з її охоронцем, — розповідає кураторка виставки Тетяна Пилипчук. — І, незалежно від того, в якій традиції виховують дитину, їй було б цікаво та корисно знати, яке життя прожив її легендарний тезко. Та й узагалі, імена — це глибока й цікава тема. Чому батьки вибирають нам ті чи інші імена? Чи впливає вибір імені на наше життя? Давайте про це поговоримо!».

Цикл іменин, який співпадає з Різдвяним, — певно, найцікавіший. «Наші предки вірили, що в ці дні, коли відбувається народження нового світу, називання-творення набуває містичного характеру. Тож ці свята — не лише веселі, але й таємничі», — розповідає завідувачка освітнього відділу Літмузею Ольга Черемська.

Виставка працюватиме з 4-го грудня до 25-го січня з 10:00 до 18:00.
Відкриття виставки — 4-го грудня від 14.00 до 18.00.

Розклад та подробиці можна дізнатися в Літмузеї за телефоном 706 25 79, а також у координаторів екскурсій:
+380 67 899 45 10, +380 63 238 70 15 — Ольга Черемська,
+380 50 149 58 18 — Лейла Фарзуллаєва.

Вхід: дитячий квиток — 5.50 грн, дорослий — 10.50 грн, інтерактивна екскурсія — 30 грн з усієї групи екскурсантів.

Все фотографии по теме: «Різдвяні янголи» злетяться до Літмузею

Фото «Різдвяні янголи» злетяться до Літмузею
Похожее: Новое:
Комментарии


НОЧНОЙ ХАРЬКОВ: клубы Харькова, афиша Харьков, новости Харькова, Харьков фото, кинотеатры Харькова, гостиницы Харькова, рестораны Харькова, кафе Харькова Используются технологии uCoz
Используются технологии uCoz