Афиша клуба Місто

Клуб Місто

Афиша клуба Місто
Афиша клуба Радмир

Клуб Радмир

Афиша клуба Радмир
Афиша клуба Panorama Lounge

Клуб Panorama Lounge

Афиша клуба Panorama Lounge
Афиша клуба Компас

Клуб Компас

Афиша клуба Компас
Афиша клуба Плазма

Клуб Плазма

Афиша клуба Плазма
Афиша клуба Болеро

Клуб Болеро

Афиша клуба Болеро
Афиша клуба Райский

Клуб Райский

Афиша клуба Райский
Афиша клуба Жара

Клуб Жара

Афиша клуба Жара
Афиша клуба Паприка

Клуб Паприка

Афиша клуба Паприка
Афиша клуба Галактика

Клуб Галактика

Афиша клуба Галактика
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: djserik2000, 7Sence  
Форум Харькова » Развлечения » Юмор » Фантастика, Історично-гумористичний брєд
Фантастика, Історично-гумористичний брєд
nazaretДата: Вс, 08 Апреля 2007, 15:37 | Сообщение # 1
Club Master
Группа: Модераторы
Сообщений: 767
Награды: 0
Статус: Оффлайн
моя біографія:

я Сава-Красава, народився- і добре.
в дитинстві був лисим і малим, тому не стригся і відмовлявся рости...
коли виповнилось 10 років, то через рік виповнилось 11...
батьки відразу зрозуміли, що я феноменальна дитина... і факт був на обличчя(в ролі факту- праска) я ріс, а мама- пшениця....
потім ми почали організовувати св"ята... і вирішили почати з пасхи, для талібів...
все пройшло на ура... просто залили бетоном...
після того як я відсидів... яйця. я став куркою...
потім, після курки я перевтілився в Лорда Вейдана... і по сюжету фільму .так.так. правельно!!!!... я бивсяя з термінатором...(у ролі термінатора зірка телеекрану ПРАСКА)...
взагалі... так!

мараль: жилі у бабусі, у моря...повюди жилі...

історія яких багато

жив собі хлопчина... і все було б у нього добре... але з дечим в нього не склалося...
його батьки назвали Валєра... а так як він навчався у школі для "для"... в них не працювали батераї....
тому називали його КАТЯ!!!! а дівчата його дразнили... "ДАЙ!!!"...
та в тойчас не було лєксусів, тому білявки не їли чупачупси....якось приходить Валєра до шухляди і питає:"шухлядо, шухлядо а чьому мене всі називають Катяю, а лєксусів не буває?"
а шухляда мовчала, мовчала(морозила)... а потім мовила риб"ячим голосом:"ну... розумієш Катеринко.... в житті багато несправедливостей.... і мало туалетів... "...і лише добавила,так пафісно: "Г!"
ну катя відразу зрозумів що йому потрібно в совєтскій союз.... зібравши речі, він пішов спати...

мараль: 100 відмірь, один раз нє підорасс...

історія справжнього кохання

у всіх Вас в дитинстві були пістолєтікі і автоматікі....
но Гнубідонтій був не таким!!!=)))) в нього не було ні пістолєтіка, ні автоматіка=)))))
бо він помер!!!!
а взагалі... він був євреєм!!! тому часто полюбляв гуляти в "бабином яру" ... всією сімєю... ПІД КОНВОЄМ!!!!
а коли наступила зима ...їм було пофіг.... ЇХ РОЗСТРІЛЯЛИ ЛІТКОМ!!!!
мараль:хто рано встає, тому осіновий кол у груди!

географічні роздуми про ...пронос!!!

в києві багато красивих краєвидів, а в африці СНІД!!!
тому всі хто має нагоду поїхати в африку- морозятся...
а от Володєнька не мав такої ногоди, бо йому ноги відірвало на війні....
хотіли зуби вирвати, та промахнулись і вирвали ноги, аж до зубів....
але він не образився, бо помер....
хоча... коли він був живим, він не любив ногті, тому виривав усім кого знав...
йоги дразнили "ГЄСТАПО", але він всеодно вбивав....
та коли за ним прийшли з воєнкомата, він вже виколов собі око, на акрошку.

мараль:калантітулка була,а тарчюнчік не пішов

історична довідка- пацавата історія

всім в дитинстві чітали казку про рєпку....
а репку насправді читають так звані репери...
ну... то жив-був-став-пішов в той час хлопчик на ім"я Дануіжрл... Дануіжрл був філософом в середені... і бомжам-качівником по життю...
збирав бутилки "Лего" і продавав на картошку фрі в макдональдс....
і ще в той час були довбойоби.... так... в той час вони теж були... бо проституції ж не було....
але всеодно перемогло кохання... кохання завжди перемагає... коли телевізора немає...

мараль: любов- це коли спічькі у носі!

цю історію я вирішив почати з вірша...

рукі всє в крові
і ногі нє шевєляццо.
я нє віноват!
просто подруга тєліццо!!!
***
жив собі хлопчина і був в нього ріг, на шиї, з лівого боку, він на нього вішав пальто...
ну шоб в гардероб не здавати...
дурні друзі-грузини вливали йому в рот віно і пили з рога....
а коли напивались, дуділи в ріг....
та йому це настогидло і він спиляв рог... залишився в нього на шиї- пеньок...
туди приходила червона шапочка з періжками, сідала на пиньок і їла періжки...
саме так він і помер... від смерті!!

мараль: не всьо то солнишко, что! где! когда!

роздуми на тему каштанчика....

я вирішив,що каштанчик повинен був народитися квадратним, з одним углом...
каштани їдять в деяких странах... а в деяких каштанів нема бо там ходить сибірська язва і лунатики вночі...
та найбільше ходять кащтанчіки-кочівники... вони ходять, тому що вони ізночяльно народжуються ногами... от такі каштанчики, одні НОГИ!! дві ноги зклеяні скотчем...
ще є каштанчики-паравози.... такі каштанчики звичайні- ве-одразні!!!... тому що курять багато...
та тякось вирішив каштанчик пересадити город і надгризане вухо тайсана собі, замість штрихачек...
ну і пішов він до стаматолога... бо тільки стаматолог на той час був лікарем який розуміє мову каштанчиків...
приходить туди, а там похорони... бо свадьбу тоді ще не вміли справляти, так у них, шо не св"ято- то похорони...і день валентина- похорони,і день народженння- похорони... вобщєм все як у звичайному селі....

Мараль: хто був великим і могучим... торй не був на троєщінє!!!!

на честь дня св.Валентина історія про кохання...

одного разу...другого разу...третього разу... хлорпчик закохався в дівчинку, а вона не дуже,
бо працювала ДУРОЮ по суботам і п"ятницям...
але не дивлячись на це, ніхто не розумів хлопчика і кричали йому у слід: "ПАРАЛЕЛЕПІПЕД!!!", а він кохав...
тоді, з"явилась коварна "дівчинка-дівчинка"...поковарила і пішла далі...
корли прийшов час працювати хлопчику, він кохав...
а дівчинка тим часом померла... від смерті...
а хлобчик став нікрафілом... от така історія щастливого кохання!!!

Мараль: Кохання вічне, а мівіна не портіцца!!!

історія про німецького хлопчика-дівчинку....

в сім"ї Йодалєй якось народився хлопчик...
та не просто хлопчик, а просто дівчинка....
і він вміло готував борщ, з цибулі і маргаріну... а в той час всі готували борщ з цибулі і маргарину...
навідь без кастрюлі... і без вогню... так ото брали і готували руками...
ну, в кого були руки... інваліди не могли готувати собі борщ... тому постійно голоднували...
важкі часи тоді були... для важкоотлетів...
та прийшов час йти Йодалю-дівченці в армію... ну, вона просто жила біля гарнізону...
і кожен день приходив час і забирав її в армію...
от таке пасивне воєнно-буденне життя в неї було... в трусах...

Мараль: ніхто не бачив снігову людину,зато всі бачили пушкарьову. Чупакабра ІСНУЄ!!!

професіоналізм і корекція мозку

кожна людина має професіоналізм і родінкі...ну...тільки негри не мають родінкі...
так ось... ось... по осі все вертится...а по шпалам літаки літати не вміють, та то їх комплекси....
та повернемся Ж ми до теми....
професіоналом вищого гатунку є людина в яка працює Дайденег!!!
їхня праця- сидіти на шиї у Батьків...
Батьки в них важкоатлети, бо люди-Дайденег бувають різної ваги, і не кожен може витримати таке на шиї...
працюють Батьки в великих організаціях під назвою НЄФІГДЄЛАТЬЛОХАНЬОМ (абрівіатура..ну чи абракадабра)
це великі організації зі своїми Наступлюнавухо...Наступлюнавухо в переважній своїй кількості працюють Нафігнепотрібн,до того як стають Наступлюнавухо...
Ще в таких організаціях є Вкалуюнашару... це особливі люди... з підвищеним інтузіазмом до праці у крові...
Вкалуюнашару- справжній професіонал своєї справи... але насправді інтузіазм в нього нав"язаний іншим професіонали- Накашубабоса...
Накашубабоса найнепомітніший професіонал в тій структурі... і прикриваєтся Наступлюнавухо...
і цих всих людей охороняє Тупосиджу!!!Тупосиджу наймовчазніший і "найвисокоінтиликтуальніший"...Він слухаєтся лише Скоканада...Скоканада в них головний... всі його слухаются і в нього є власна Давлюлибую...
Давлюлибу нічього не вміє... тільки ходить до кабінету Скоканада і ніхто "не знає" що вони там роблять...

Мараль: Вірити можна... але тупо!!!


No Money, No Time, No Girl, No Job - NO PROBLEM!
 
Форум Харькова » Развлечения » Юмор » Фантастика, Історично-гумористичний брєд
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

НОЧНОЙ ХАРЬКОВ: клубы Харькова, афиша Харьков, новости Харькова, Харьков фото, кинотеатры Харькова, гостиницы Харькова, рестораны Харькова, кафе Харькова Используются технологии uCoz Используются технологии uCoz